SRT Halinów – Polonia II Warszawa 1:4 (0:2)

Falstart!!! 😐

SRT Halinów- Polonia ll Warszawa 1:4 (0:2)

Po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu, zasłużenie przegraliśmy z zespołem Polonii. Początek meczu nie był najgorszy w naszym wykonaniu, próbowaliśmy narzucić swój styl gry, jednak goście nie pozwolili nam na zbyt wiele. Przełomowa dla losów spotkania okazała się druga część pierwszej połowy, gdzie zespołowi z Konwiktorskiej udało się strzelić 2 bramki. Wynik 0:2 utrzymał się do przerwy. Druga połowa była wyrównana, próbowaliśmy odmienić obraz gry, lecz to goście strzelili kolejnego gola i w tym momencie stało się już jasne, że 3 punkty pojadą do stolicy. Na około 10 minut przed końcem honorową bramkę dla SRT zdobył Adrian Banaszek, jednak Polonia za chwilę znowu odpowiedziała trafieniem i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:4.

ŚPD: Daniel Gomulski (Maciej Pietrzyk)
ŚPD: Tomasz Gomulski (Rafał Charkiewicz)
ŚPO: Jacek Gomulski (C)
PN: Adrian Banaszek
ŚN: Jarosław Książek (Michał Zając)
LN: Krystian Rogala

Bramka:
1:3 Adrian Banaszek

Za tydzień czeka nas wyjazdowy mecz w Maciejowicach z tamtejszą Wisłą. Zapraszamy do kibicowania