PKS Victoria II Zerzeń – KS Halinów II (r.2007)

W niedzielę o godzinie 10.00 drugi zespół rocznika 2007 zmierzył się na wyjeździe z drużyną PKS Victoria II Zerzeń. Zawodnicy w znakomity sposób realizowali przedmeczowe założenia, choć wykreowane sytuacje nie przyniosły nam bramek w pierwszej odsłonie meczu. Natomiast ryzyko jakie podejmowali gracze w budowaniu akcji od własnej bramki spowodowało utratę dwóch goli, w związku z czym schodziliśmy do szatni przegrywając 0-2. Świadomi przewagi w pierwszej połowie, pewni swoich umiejętności i pełni wiary, że styl gry prezentowany od pierwszego gwizdka przyniesie nam bramki chłopcy od początku drugiej połowy przejęli kontrolę nad meczem, raz za razem kreując sobie sytuacje strzeleckie przy jednoczesnym „zamknięciu drzwi” dla napastników rywali. Upór i determinacja przyniosła nam dwa gole i tylko gwizdek sędziego kończący mecz zatrzymał próby przechylenia szali na naszą korzyść. Jesteśmy dumni z chłopaków za walkę i wiarę w odwrócenie losów spotkania, a przede wszystkim w sposób i styl gry, w jakim to zrobili