W końcu zwycięstwo!! :)

W końcu zwycięstwo!!
W niedzielny poranek nasi juniorzy gościli drużynę Marcowii Marki. Mecz zaczęliśmy z dużym animuszem i z biegiem czasu stwarzaliśmy sobie okazje do zdobycia bramki. Niestety, to goście pierwsi wyszli na prowadzenie po jednej z kontr. Kilka minut później po naszych błędach i samobójczym golu przegrywaliśmy już 2:0. Na szczęście cała ta sytuacja zmotywowała chłopaków i tuż przed przerwą zdobyliśmy gola po uderzeniu Daniela Marczaka. Na drugą połowę wyszliśmy z nadzieją odrobienia straty i wygrania meczu. Niestety, znów tracimy gola i przegrywamy 3:1. Od tej pory już nic nie mieliśmy do stracenia i ruszyliśmy do odrabiania strat. Trzy gole Damiana Bąka spowodowały że po końcowym gwizdku mogliśmy cieszyć się z trzech punktów.
Pochwalić trzeba całą drużynę, ale wyróżnić należy Damiana, który strzelił trzy gole – w tym jednego bezpośrednio z rzutu różnego. 💪💪