W sobotę rano w Rembertowie nasi Juniorzy z rocznika 2003 podzielili się punktami z WBS Warszawa.

W sobotę rano w Rembertowie nasi Juniorzy z rocznika 2003 podzielili się punktami z WBS Warszawa. Mecz lepiej zaczęli zawodnicy WBS-u i już po 5 min prowadzili 2:0. To trochę nas obudziło i kilka minut później Łukasz Zięcina zdobył kontaktową bramkę. Do wyrównania doprowadził Piotrek Jaczewski, a gdy wydawało się, że takim wynikiem skończy się pierwsza połowa, ładnym strzałem zza pola karnego gospodarze znów wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie po bramkach Daniela i Michał Jęczmieniowskiego wyszliśmy na prowadzenie. Niestety, nie wykorzystaliśmy dogodnych okazji na podwyższenie, a jak mówi stare porzekadło „niewykorzystane sytuacje się mszczą” o czy przekonaliśmy się w ostatniej minucie, tracąc gola na 4:4. Już w najbliższy piątek o 17 gramy u siebie z liderem, tj. Huraganem Wołomin.