Czwarte zwyci臋stwo z rz臋du!!! Seria trwa! 馃槉馃挭

Victoria Zerze艅- SRT Halin贸w 0:6 (0:3)

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Od pocz膮tku spotkania narzucili艣my sw贸j styl gry, a na efekty nie trzeba by艂o d艂ugo czeka膰. 艢wietne do艣rodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Daniela Gomulskiego na bramk臋 zamieni艂… obro艅ca gospodarzy聽馃槈聽Kilka minut p贸藕niej wynik podwy偶szy艂 Maciej Pietrzyk, uderzeniem z p贸艂woleja, a na przerw臋 schodzili艣my z trzybramkowym prowadzeniem, za spraw膮 gola Micha艂a Zaj膮ca. W drugiej po艂owie gospodarze stworzyli sobie kilka szans (m.in. rzut karny, wybroniony przez Rafa艂a Brzezika), ale dzi艣 spos贸b na zdobywanie goli mia艂 tylko 1 zesp贸艂. I by艂o to SRT! Na 4:0 trafi艂 Micha艂 Zaj膮c, kompletuj膮c „doppiette”. Kolejne bramki zdobyli Adrian Banaszek oraz Szymon Kornakiewicz, dla kt贸rego jest to premierowy gol w naszych barwach. SRT wci膮偶 w grze o awans!!!