Czwarte zwycięstwo z rzędu!!! Seria trwa! ??

Victoria Zerzeń- SRT Halinów 0:6 (0:3)

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Daniela Gomulskiego na bramkę zamienił… obrońca gospodarzy 😉 Kilka minut później wynik podwyższył Maciej Pietrzyk, uderzeniem z półwoleja, a na przerwę schodziliśmy z trzybramkowym prowadzeniem, za sprawą gola Michała Zająca. W drugiej połowie gospodarze stworzyli sobie kilka szans (m.in. rzut karny, wybroniony przez Rafała Brzezika), ale dziś sposób na zdobywanie goli miał tylko 1 zespół. I było to SRT! Na 4:0 trafił Michał Zając, kompletując „doppiette”. Kolejne bramki zdobyli Adrian Banaszek oraz Szymon Kornakiewicz, dla którego jest to premierowy gol w naszych barwach. SRT wciąż w grze o awans!!!