Mecz rocznika 2008 z Mazurem Karczew był drugą silną batalią na naszym boisku w Długiej Kościelnej.

Mecz rocznika 2008 z Mazurem Karczew był drugą silną batalią na naszym boisku w Długiej Kościelnej. Pokazaliśmy, że z 0:2 po dwóch kwartach głowy nie opuszczamy, tylko walczymy i wierzymy ⚽️💪 Do 4 kwarty wyszliśmy właściwie nastawieni dzięki bramkom Piotrka Lisa i Staśka Krausa. Niestety, na 3 minuty przed końcem spotkania po błędzie rozegrania piłki w defensywie rywal bezwzględnie to wykorzystuje kończąc spotkanie 2:3. Chłopcy zacięcie walczyli o każdą piłkę i nie odstawiali nogi w każdej sytuacji. Przed rundą rewanżową jedziemy jeszcze do silnego Piaseczna poprawić wyjazdowe słabsze statystyki. Brawo za dzisiejszą postawę 🙌