Za nami kilka spotkań najmłodszych piłkarzy Pierwszy mecz rocznika 2012 na pe…

Za nami kilka spotkań najmłodszych piłkarzy 💪

Pierwszy mecz rocznika 2012 na pełnym orliku i na duże bramki 🙉
KS HALINÓW : UKS 141 WARSZAWA 4:5
Niestety ale brak skupienia i walki do końca zmienia wynik ze spokojnego prowadzenia 4:2 na porażkę 5:4… 😢
Wyciągamy wnioski i trenujemy dalej aby wyeliminować nasze błędy 💪💪

Nie mamy szczęścia do gry z UKS 141 Warszawa… 🥺
podobnie rocznik 2011, z przewagi 3:0 i wyniku 2:0 ‼️‼️ po pierwszej minucie doprowadzili do przegranej 6:4.. 😱😱
Zabieramy się do pracy, żeby nie powtórzyć tej dekoncentracji 👌😊

W ostatnią niedzielę, pierwsza drużyna 2013 w ramach sprawdzianu przed rozpoczynającym się sezonem wzięła udział w turnieju rozgrywanym w podwarszawskiej Zielonce ⚽️
Liga Mistrzów w której to chłopcy zostali rozstawieni, była obsadzona bardzo mocnymi drużynami, dzięki czemu byliśmy świadkami bardzo wyrównanych i emocjonujących spotkań.
Momentami chłopakom brakowało koncentracji, niemniej jednak pokazali kawał dobrej gry, udowadniając, że ciężko przepracowali okres wakacji 😁
Zasługują za to na ogromne brawa i słowa uznania 🥳👏

Swój inauguracyjny mecz w nowym sezonie rozegrał we wtorek rocznik 2008 na obiekcie w Miętnem.
Początek spotkania dość wyrównany. Gospodarze do 20 min oddali jeden celny strzał i to skuteczny 😏
Tworzyliśmy więcej sytuacji strzeleckich, ale brakowało pewnej zdecydowanej finalizacji. Dopiero w 30 min prawe skrzydło po dobrym przerzucie z drugiej strony boiska uskuteczniło ładną bramką 🎯⚽️
Druga połowa po zmianie ustawienia dała zupełnie inny obraz gry ,gospodarze byli zamknięci na własnej połowie przez większość spotkania. Poprawiła się skuteczność co przyniosło w efekcie 7 trafień 💪 na naszą korzyść przy 3 gospodarzy.
Zespół po sporej przebudowie zyskuje nowy charakter co zapewne udowodni w kolejnych spotkaniach 💪🔥