Piszą o nas W 5 kolejce LO KS Halinów podejmował wyżej notowanego rywala zespó…

Piszą o nas 😛📰🗞

W 5 kolejce LO KS Halinów podejmował wyżej notowanego rywala zespół Dąb Wieliszew. Goście nieźle zaczęli i już w 10 minucie Michał Szymański musiał wykazać się refleksem. Był skuteczny. W 20 minucie po błędzie obrony, goście poszli z kontrą i wywalczyli rzut rożny. Bramkę głową strzelił zawodnik Dębu. Halinów próbował skonstruować akcje, ale nie dochodziło do strzałów. W końcu Jacek Gomulski oddał dwa strzały jednak pierwszy został obroniony, drugi zablokowany. Około 40 minuty gospodarze wyrównali po strzale głową Michała Jęczmieniowskiego. W drugiej połowie obie ekipy mogły zyskać przewagę bramkową. Nie było łatwo. Dopiero w ostatniej minucie wygraną wyrwał Jarosław Kania, który strzałem głową zdobył zwycięskiego gola. KS Halinów-Dąb Wieliszew 2:1 (1:1)
Halinów: Szymański, Rosa (Miros), Jęczmieniowski, Kania, J.Gomulski, Kostecki (K.Banaszek), Choiński (Świadek), Mandryk, Rogala (Zając), D.Gomulski, A.Banaszek. Relacja: Anna Kuśmierczyk.