Mamy kilka weekendowych spotkań za nami Po wygranym meczu z Sobieniami Jezio…


Mamy kilka weekendowych spotkań za nami 👌

⚽️ Po wygranym meczu z Sobieniami Jeziory, drużyna rocznika 2009 podejmowała u siebie sąsiadów z KS Wesoła.
Już od samego początku spotkanie ułożyło się po myśli naszych zawodników, którzy szybko strzelili 3 bramki.
W drugiej połowie dołożyli kolejne trafienia wysoko wygrywając mecz. Według trenera naszej drużyny chłopcy zagrali jak dotąd najlepsze spotkanie w minionej rundzie, pokazując dużą mądrość na boisku oraz ładną dla oka grę 💪

⚽️ Sobotnie południe to mecz naszego drugiego zespołu 2010 rocznika z rówieśniczkami z diamonds Academy. Bardzo trudny mecz dla naszych chłopaków ale udało sie strzelić więcej bramek niż przeciwniczki. Gratulacje dla dziewczyn za bardzo dobra grę 👌👌

⚽️ w sobotę pierwsza drużyna 2013 rocznika rozegrała mecz z Vicotria Sulejowek. Stało się to już tradycją, że niemal zawsze chłopaki wchodzą w mecz bardzo ospale i rozkręcają się z każdą kolejną kwartą.
Tak też było i tym razem z jedną różnicą, ospale grali cały mecz 🥱 co skutkowało małą ilością składnych akcji zarówno ofensywnych jak i defensywnych ☹️ mimo to szczęście nam dopisało i to my wywieźliśmy z Sulejówka komplet punktów 💪

⚽️ drużyna AP ESKADRA Warszawa była kolejnym rywalem drugiej drużyny 2013 rocznika 🙂
Po ostatnim zwycięstwie chłopcy podeszli do meczu pełni entuzjazmu i woli walki. Początek spotkania był bardzo wyrównany, niestety z upływem czasu naszym zawodnikom ubywało sił, przez co zaczęli popełniać błędy w kryciu i pozwalać przeciwnikom często oddawać strzał na bramkę. Bramkarz świetnie się spisywał lecz wszystkich strzałów nie był w stanie obronić i musieliśmy zejść z boiska pokonani..
nie załamujemy się i trenujemy dalej 💪

⚽️ Sobotni mecz drużyny 2014 był jednym z lepszych w wykonaniu naszych zawodników.
Chłopcy prawie nie schodzili z połowy przeciwnika a kilka drużynowych akcji zostało nawet nagrodzone gromkimi brawami rodziców obu drużyn. Zmotywowani i pełni entuzjazmu wracamy na treningi i przygotowujemy się do kolejnych spotkań.

⚽️ W niedzielne popołudnie ostry trening strzelecki urządzili sobie Nasi chłopcy 2008 rocznika w meczu z Amurem Wilga, umieszczając piłkę ⚽️ w bramce gości aż 19 razy.
Gościom ta sztuka nie udała się ani razu i bardzo efektoywnym zwycięstwem zakończyło się to spotkanie. 👏💪⚽️

Ulala.. oby tak dalej 😁💪💪
Zobacz na Facebooku