Mecz z KTS Weszło okiem fotoreporterów W sobotę KS Halinów gościł lidera ligi …

Mecz z KTS Weszło okiem fotoreporterów 😎

W sobotę KS Halinów gościł lidera ligi okręgowej Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO Warszawa. Kibice dopisali, pogoda również. Mecz pięknie otworzył już w 4 minucie Adrian Banaszek trafiając na 1:0. Niestety w 11 minucie kontuzji doznał Jarosław Kania i musiał opuścić boisko. 10 minut później goście wyrównali. W 26 minucie objęli prowadzenie. Gospodarze zdołali wyrównać tuż przed przerwą. Asystę zaliczył Łukasz Choiński a gola zdobył Julian Świątek. Niestety Choiński na drugą połowę nie wyszedł, doznał urazu kolana. Brak tej dwójki zawodników był odczuwalny, chociaż cała drużyna w drugiej połowie zagrała bardzo dobrze i stwarzali sobie sytuacje to goście jak na lidera przystało przeprowadzili w 80 minucie bardzo dobrą skuteczną akcję i wywieźli 3 punkty z Halinowa. KS Halinów-KTS Weszło Warszawa 2:3(2:2)
KS Halinów: Szymański, D.Rosa, Jęczmieniowski, Kania (Świadek)(Mazurek), J.Gomulski, Rogala, Mandryk, Choiński (Kostecki), Świątek, D.Gomulski, A.Banaszek. Relacja: Anna Kuśmierczyk