Za nami kolejny sportowy weekend Ponownie pierwsza drużyna rocznika 2012 potw…

Za nami kolejny sportowy weekend 💪

Ponownie pierwsza drużyna rocznika 2012 potwierdza swoją wysoką formę pokonując zespół PKS VICTORIA Zerzeń 17:1.
Pełna kontrola gry w każdej kwarcie, skuteczność strzelców oraz aktywność naszych zawodników na całym boisku przełożyły się na zwycięstwo. Aby tak dalej. 🏅🏅

Kolejne swoje mecze rozegrały dwa zespoły rocznika 2010
Nasz drugi zespół mimo bardzo dobrej gry musiał uznać wyższość Zwaru Międzylesie 2:3 🥺
Również nasz pierwszy zespół nie dał rady bardzo dobrej drużynie Drukarz Warszawa I i tym razem przegrywamy spotkanie.

W niedzielne popołudnie najstarszy klubowy rocznik udał się na spotkanie z liderem rozgrywek MLKS JÓZEFOVIĄ.
Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Bardzo wyrównany mecz, dużo sytuacji indywidualnych, znakomite podejście skupienie naszych zawodników nie bojących się gry z najlepszymi. Jednak po fantastycznej walce ulegliśmy 4:3.
Brawa dla chłopców za walkę i zaangażowanie 💪💪

Chłopaki z pierwszej drużyny 2013 rocznika nie zwalniają tempa i odnotowują kolejne ligowe zwycięstwo 😁💪 tym razem ich przeciwnikiem była druga drużyna Drukarz Warszawa ☺️

Sobotni mecz chłopców 2014 rocznika z drużyną Bór Regut dostarczył mnóstwo pozytywnych emocji – już w pierwszych minutach spotkania piłka lądowała w bramce przeciwnika. Wszystko to za sprawą odważnej gry naszych żaków oraz szybkiej reakcji na każde zagranie przeciwnika. 😁 brawo wy ! 😄