2007 Po ostatnim zwycięstwie w Markach z Markovią, nastąpiła pauza ze względu na…

2007
Po ostatnim zwycięstwie w Markach z Markovią, nastąpiła pauza ze względu na warunki atmosferyczne. Dzisiaj trampkarze rocz. 2007, osłabieni brakiem kilku kluczowych graczy musieli uznać wyższość rywala i na własnym boisku ulegli zespołowi PKS Radość 2:5. Już w środę kolejna ligowa potyczka z Polonezem Warszawa. Powodzenia!!! 💪
2009
Rocznik 2009 pojechał w niedzielne popołudnie do Radości. Mecz był bardzo wyrównany jednak to my po bramkach Wojtka Kozdója i Kuby Cieślika byliśmy radośni.
2010
Pierwsze mecze ligowe zagrały nasze dwa zespoły. Jedynka zagrała w Józefovie. Strata bramki tylko zmotywowała nasz zespół i odpowiedzieliśmy czterema golami.
Druga drużyna pojechała do Sulejówka na mecz z Victorią. Ciekawy mecz obfitujący w gole. Gratulacje dla Staśka Chmielewskiego za pierwszą bramkę w barwach KS Halinów
2011
W niedzielny poranek pierwsza drużyna 2011 rocznika pojechała na mecz do Drukarza Warszawa. Pierwsze dwie kwarty były ciężkie dla naszych chłopców, którzy przegrywali już 6:1. W trzeciej kwarcie zaczęliśmy odważniej grać, co poskutkowało kilkoma bramkami. Na ostatnią kwartę schodziliśmy z wynikiem 6:5. Końcówka meczu była bardzo wyrównana. Obie drużyny chciały bardzo wygrać, jednak więcej bramek już nie padło. Widać było u naszych chłopców duże rozgoryczenie po tym spotkaniu. Brawa dla nich za grę do samego końca i pełen emocji poranek.
2013
W sobotę podzielny na dwa zespoły rocznik 2013 pojechał na turniej do Legionowa, a tak rozegrał po 6 spotkań. Mimo licznych nieobecności wywołanych chorobami zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Brawa dla chłopców za walkę do końca.
W niedzielę rocznik 2013 rozpoczął zmagania w rundzie wiosennej ligi MZPN. Pierwsza drużyna zagrała bardzo dobry mecz z silnymi i szybkimi kolegami z Ząbek. Druga dzielnie walczyła z drużyną z Karczewa.
Oba spotkania owocowały w dużą ilość bramek i cieszących oko akcji.