Weekendowe granie 2009 Bór Regut- KS Halinów 0:4 Nasza drużyna pojechała do Reg…


Weekendowe granie
2009
Bór Regut- KS Halinów 0:4
Nasza drużyna pojechała do Reguta na mecz ligowy. Przeciwnik dobrze znany, z którym mieliśmy problemy w poprzednich sezonach. Wczoraj pokazaliśmy, że nasza ciężka praca na treningach przynosi efekt. Wyniki końcowy to 4 bramki z naszej strony i 0 przeciwnika. Gratulacje dla drużyny.
2010
KS Halinów II – AS Wesoła 0:6
KS Halinów I – Wilgą Garwolin 2:2
Nasze oba roczniki zagrały w sobotę. Dwójce niestety nie udało się spostrać wysokim wymaganioniom zespołu AS Wesoła. Jedynka podzieliła się punktami z Wilgą Garwolin
2014
W miniony weekend obydwie drużyny rozegrały kolejne mecze rundy wiosennej z zespołami UKS Żagle Warszawa i MKS Ząbkovia Ząbki. Spotkania na bardzo wyrównanym poziomie pozwoliły zaprezentować się naszym zawodnikom z jak najlepszej strony 💪🏼coraz pewniejsza drużynowa współpraca i indywidualne strzały na bramkę zapewniły kibicom emocje na najwyższym poziomie ⚽️🥅🤩
Zobacz na Facebooku