Spotkanie rocznika 2008 z zespołem Korona Góra Kalwaria.

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie rocznika 2008 z zespołem Korona Góra Kalwaria. Rywal już pierwszą akcję zakończył celnym trafionym strzałem. Szybko odpowiedzieliśmy bramką Piotrka Lisa. W efekcie pierwsza kwarta była pod naszą kontrolą – zakończyła się 4:2. Drugą rozpoczęliśmy w innym ustawieniu i zgubiliśmy szyk, rywal bezwzględnie to wykorzystał i schodziliśmy po pierwszej połowie z wynikiem 4:6… Drugą połowę spotkania rozpoczęliśmy pierwotnym ustawieniem i zaczęliśmy gonić silnego i dobrze grającego fizycznie przeciwnika. Trzecia kwarta zakończyła się 6:6. Na ostatnią kwartę wyszliśmy zmotywowani – po pięknej akcji zdobyliśmy (pod koniec meczu) bramkę na 7:6. Po sytuacji wykluczenia przez kontuzję Antka Tyborowskiego, zawodnicy z Góry Kalwarii wykorzystali przewagę w akcji i skutecznie ją zakończyli. Tak tez się zakończyło spotkanie – wynikiem 7:7. To było bardzo trudne starcie naszego zespołu z doświadczonym drugoligowym przeciwnikiem. Było wiele sytuacji, gdzie nasi czołowi silni zawodnicy w starciach bezpośrednich schodzili ze łzami w oczach, by na chwilę odpoczywać przy linii bocznej boiska. Mecz walki, zaangażowania i determinacji. Potrafiliśmy pokazać charakter w trudnym momencie przegrywając 2 bramkami i wyjść na prowadzenie 💪⚽️Cały zespół zasłużył na pochwałę , wyróżnili się strzelcy bramek Stas Kraus (3gole) , niezawodny Piotrek Lis (3 gole) , Michal Iskrzynski (1gol)