Obóz letni Mrągowo 10-19.08.2019 - Relacja

10 sierpnia 2019 r.

Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa.😎
Zaczynamy piłkarskie zgrupowanie roczników 2005 – 2009 nad jeziorem Czos. 

10 sierpnia 2019 r.

Mazurskie klimaty nam służą 💪👌👍

 

13 sierpnia 2019 r.

Mija czwarty dzień obozu przygotowawczego w Mrągowie 🌅. A my już zdążyliśmy wykonać wszystkim zawodnikom beep test i przeprowadzić 7 intensywnych jednostek treningowych 💪💪. Rozegrać dwa sparingi z drużyną Mrągowi Mrągowo oraz mocną ekipą Michała Brychczego . Sprawdzić się na wymagających trasach Parku Linowego Lemur 🧗🧗. Rozegrać 4 mecze w siatkonogę, prawie rozstrzygnąć turniej w Fife 2019 oraz zażyć niezliczonej ilości kąpieli w jeziorze 🏐🎮🏊. Przed nami jeszcze wiele atrakcji ale o tym w następnych postach 💬💬. Pozdrowienia dla rodziców od mocno zajętych obozowiczów 😘😘.

 

15 sierpnia 2019 r.

Mazury cud natury 🤩🤩 Dzisiaj obozowicze na całodniowej wycieczce w przepięknych okolicznościach przyrody, mieli okazję zwiedzić: Zamek Reszel, Wilczy Szaniec, Twierdzę Boyen, Wioskę Żeglarską Mikołajki 🏰. Dziękujemy naszemu przewodnikowi Panu Sławomirowi Adamczyk za wszystkie historyczne opowieści i ciekawostki 👨🏻‍🏫👨🏻‍🏫. Wczoraj odbyła się też kolejna seria sparingów z drużynami Juventus Bydgoszcz, Turbo Academy, Unią Warszawa oraz Błonianką Błonie .

 

17 sierpnia 2019 r.

Dzisiaj polecieliśmy sobie w kulki ⚽️🤷‍♂️😍 i zamiast popołudniowego treningu urządziliśmy mini turniej w bubblefootball 💪👊. Po całych rozgrywkach, o dziwo to nie nogi bolały nas najbardziej, a brzuchy ze śmiechu 😀.

 

21 sierpnia 2019 r.

Oto jeszcze kilka zdjęć z zakończonego obozu piłkarskiego w Mrągowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. W komentarzach znajdziecie Państwo również materiały video.