Grupa
Dzień
Godzina
Miejsce
Rocznik 2007
Poniedziałek
19:00-20:30
Długa Kościelna – boisko główne
Wtorek
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Czwartek
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2008
Poniedziałek
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Piątek
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2009
Poniedziałek
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Wtorek
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Piątek
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2010 I
Poniedziałek
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Piątek
18:00-19:30
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2010 II
Poniedziałek
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Piątek
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2011
Wtorek
18:00-19:30
Długa Kościelna – Orlik
Czwartek
18:00-19:30
Długa Kościelna – Orlik
Piątek
16:30-18:00
Długa Kościelna – Orlik
Rocznik 2012 I
Poniedziałek
18:00-19:30
Długa Kościelna – Orlik
Środa
18:00-19:30
Długa Kościelna – Orlik
Czwartek
18:00-19:30
Długa Kościelna – Orlik
Rocznik 2012 II
Poniedziałek
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Czwartek
16:30-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2013
Poniedziałek
16:30-17:45
Długa Kościelna – Orlik
Środa
16:30-17:45
Długa Kościelna – Orlik
Czwartek
16:30-17:45
Długa Kościelna – Orlik
Rocznik 2014 I
Poniedziałek
16:30-17:45
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
16:30-17:45
Długa Kościelna – boisko główne
Czwartek
16:30-17:45
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2014 II
Poniedziałek
17:45-19:00
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
17:45-19:00
Długa Kościelna – boisko główne
Czwartek
17:45-19:00
Długa Kościelna – boisko główne
Rocznik 2015
Wtorek
17:00-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Czwartek
17:00-18:00
Długa Kościelna – boisko główne
Seniorzy
Wtorek
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Czwartek
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Piątek
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Oldboys
Poniedziałek
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Środa
19:30-21:00
Długa Kościelna – boisko główne
Treningi bramkarskie
Piątek
18:15-20:15
Długa Kościelna – Orlik
Harmonogram treningowy