Dzisiejsza prasa W 7 kolejce okręgówki na boisku w Halinowie rozegrano debry. …

Dzisiejsza prasa 😁

W 7 kolejce okręgówki na boisku w Halinowie rozegrano debry. KS Halinów gościł KS Wesołą. Ta drużyna zdobyła do tej pory tylko punktów a rywal o 5 więcej. Wiadomo było, że na boisku obydwie ekipy będą grać o komplet punktów. I tak też było. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale i nie było zbyt wielu strzałów. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie. Tuż po przerwie do bramki trafili gospodarze, ale sędzia odgwizdał spalonego. W 58 minucie po dograniu od Dominka Rosy gola zdobył Daniel Gomulski, wynik ustalił w 82 minucie Krystian Rogala po asyście Julian Świątka. Goście mieli kilka okazji do zmiany wyniku jednak po stałych fragmentach gry piłkę albo łapał Michał Szymański albo strzały były skutecznie blokowane. KS Halinów-KS Wesoła 2:0 (0:0)
KS Halinów: Szymański, D.Rosa, Jęczmieniowski, Rybicki, J.Gomulski (Celej), Rogala, Choiński (Świadek), Mandryk (Mazurek), Świątek (Banaszek), D.Gomulski, A.Banaszek. Relacja: Anna Kuśmierczyk