2007 Po ostatnim zwycięstwie w Markach z Markovią, nastąpiła pauza ze względu na…


2007
Po ostatnim zwycięstwie w Markach z Markovią, nastąpiła pauza ze względu na warunki atmosferyczne. Dzisiaj trampkarze rocz. 2007, osłabieni brakiem kilku kluczowych graczy musieli uznać wyższość rywala i na własnym boisku ulegli zespołowi PKS Radość 2:5. Już w środę kolejna ligowa potyczka z Polonezem Warszawa. Powodzenia!!! 💪
2010
Pierwsze mecze ligowe zagrały nasze dwa zespoły. Jedynka zagrała w Józefovie. Strata bramki tylko zmotywowała nasz zespół i odpowiedzieliśmy czterema golami.
Brawo drużyna.
Druga drużyna pojechała do Sulejówka na mecz z Victoria. Ciekawy mecz obfitujący w gole. Gratulacje dla Staśka Chmielewskiego za pierwszego gola w barwach KS Halinów
2013
W sobotę podzielny na dwa zespoły rocznik 2013 pojechał na turniej do Legionowa, a tak rozegrał po 6 spotkań. Mimo licznych nieobecności wywołanych chorobami zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Brawa dla chłopców za walkę do końca.
W niedzielę rozpoczął zmagania w rundzie wiosennej ligi MZPN. Pierwsza drużyna zagrałam bardzo dobry mecz z silnymi i szybkimi kolegami z Ząbek. Druga dzielnie walczyła z drużyną z Karczewa.
Oba spotkania owocowały w dużą ilość bramek i cieszących oko akcji.
Zobacz na Facebooku